Dlaczego My ?

Naszym zarówno klientom indywidualnym jak i instytucjonalnym, szereg usług dostosowanych do ich potrzeb jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne ceny oraz błyskawiczne usługi.

Gwarancje na zrealizowane usługi, sprawdzony poziom kompetencji i najwyższy poziom wykonania są kluczowymi hasłami.

Dzięki ścisłej współpracy z producentami i z własnej inicjatywy oferujemy Państwu sezonowe promocje na typowe usługi, części i produkty. Żeby sprostać Państwa oczekiwaniom posiadamy aktualną wiedzę techniczną, katalogi części, nowoczesne urządzenia diagnostyczne i oprogramowanie serwisowe.

W celu podnoszenia jakości obsługi i wiedzy technicznej, nasz personel systematycznie uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach organizowanych przez producentów i wyspecjalizowane firmy.

Oferta ma na celu zmniejszenie kosztów obsługi Państwa samochodów poprzez zastosowanie tańszych części, będących zamiennikami części oryginalnych, co będzie również dopuszczone i regulowane przepisem Unii Europejskiej (GVO) w samochodach posiadających gwarancje fabryczną oraz poprzez rzemieślniczą stawkę roboczo- godziny, która jest znacznie niższa od stawki autoryzowanych serwisów. Jako kontynuatorzy bogatej, rzemieślniczej tradycji rodzinnej oferujemy solidność, terminowość oraz fachową obsługę.

Wykonanie SolveIT